Med Christine Thune på tur til Salerno og
Path of Gods.

Vi møter våren 5.-8. mai i Sør-Italia.

Dette er tur nr. 9 i regi av TRENINGSVERKSTEDET.

Vi flyr til Napoli og bor i den livlige havnebyen Salerno.  Byen gir oss et godt utgangspunkt for å utforske Amalfikysten, den kalles for Europas vakreste kyststrekning,

Vi bor på  et godt 3* hotell som ligger sentralt i byen og med kort vei til strandpromenaden. 

I løpet av oppholdet skal vi trene, hygge, oppleve, gå flere turer, spise god mat og smake på alt det gode  Italia har å by på.  

Prikken over ièn er Sentiero degli Dei - Path of Gods. Som navnet sier, en utrolig vakker sti med utsikt over Amalfikysten.

Eksempel på dagsprogram.

  1. Dag 1

    05.00 Fremmøte Oslo Lufthavn, Gardermoen

    07.00 Avreise DY 1868

    10.15 Ankomst Napoli 

    11.00 Transfer til Salerno

    12.00 Ankomst og innsjekking på hotellet

    - resten av programmet er under arbeid

  2. Dag 2

    07:45 1 times morgentrening

    08:45 Dusj og frokost

     

  3. Dag 3

    08:00 Morgentrening

    09:00 Frokost

    1

  4. Dag 4

    Frokost

    08.00 Ca avreise hotell

    11.15 Avreise DY 1869

    14.30 Ankomst Oslo Lufthavn, Gardermoen

    Vel hjem!

     

    Vi tar forbehold om mindre justeringer av tider ol.  Du kan delta på hele eller deler a programmet

Salerno har en lang havnepromenade og her kommer Christine til å kjøre på med treninger til lyden av bølgeskvulp. Centro storico, den gamle bykjernen med de trange gatene skal besøkes for et hyggelig måltid, et glass på et lokalt trattoria eller shopping om du vil?

Treningen tilrettelegges slik at alle får utbytte uansett form.  Christine Thune har vært en "kløpper" til å finne morsomme steder hvor treningen gjennomføres, det kan være på stranden, i en park, i trapper eller i en lekepark for barn.  Treningen er en miks av kondisjon, styrke, spenst, balanse, bevegelighet og koordinasjon.  Alle må ha med egne trenings-strikker. De som ikke har kan låne - gi beskjed.  Pakkeliste og annen nødvendig informasjon kommer i programmet som sendes ut ca. 14 dager før avreise.

Hva med morgentrening på stranden etterfulgt av et bad - bedre blir det ikke!

For bestilling send E-post til Anne@maxpulse.no

 

Hotell Plaza 3* Salerno